Іван Середюк – переможець Errea FIFA Cup

Ось і завершився наш другий кібер-турнір з FIFA, який Академія «Арсенал» проводила спільно з компанією Errea. Діти впродовж декількох днів боролися за перемогу в змаганні і призи від нашого партнера.

У вирішальному протистоянні зійшлися футболіст команди «Арсенал» (U-13) Іван Середюк і вихованець «Арсеналу» (U-15) Віталій Снітко. Хлопці управляли командами «Атлетіко» і «Боруссія» відповідно.

Фінальний матч вийшов видовищним і подарував глядачам відразу чотири голи. Ще до перерви Іван Середюк двічі зумів засмутити свого візаві і піти на перерву ведучи в рахунку - 2:0. Однак після невеликого відпочинку Снітко взяв себе в руки, перехопив ініціативу і зміг відіграти один гол. Ось тільки на більше його не вистачило - «Боруссія» пропустила ще один гол і в підсумку поступилася у фіналі «Атлетіко» з рахунком 1:3.

Керівництво Академії «Арсенал» дякує всім геймерів за участь в турнірі, а нашого партнера компанію Errea - за допомогу в організації змагань і призи для хлопців!