«Арсенал» (U-19) поступився ДЮСШ-15

Команда Едуарда Павлова не змогла взяти очки на полі ДЮСШ-15 та програла свій четвертий матч підряд.

ДЮСШ-15 (Київ) - «Арсенал» (Київ) – 1:0 Гол: Тимко, 81

«Арсенал»: Романішин, Кошляк, Бєляков (Волошин, 46), Данилюк, Волинець, Левченко, Гупаленко (Петрушко, 71), Степанюк (Венгер, 55), Білоус, Пазиніч (Руденко, 52), Бутяга (Ричко, 67)

«Каноніри» здорово почали цей матч і вже в дебюті поєдинку повинні були виходити вперед. Пазиніч вийшов на ударну позицію, бив практично із ідеальної позиції, але не зумів переграти воротаря суперника. Ще через пару хвилин Білоус в штрафному прийняв м'яч, але забарився з ударом - перед ним був лише голкіпер.

В середині тайму Степанюк небезпечно пробивав зі штрафного, проте м'яч після його удару розминувся з «дев'яткою» воріт суперника. В цілому, «Арсенал» грав краще, був гостріше і швидше, але реалізувати свої моменти в цій грі у підопічних Павлова не виходило.

А в кінцівці зустрічі ДЮСШ-15 покарала гостей. Втрата м'яча в центрі поля в простій ситуації обернулася флангової подачею, Тимко втік від опіки Руденко і головою переправив м'яч у сітку - 1:0.