«Арсенал» (U-19) здолав «Чемпіон» (Вишневе)

У п’ятницю, 3 липня, команда «Арсенал» (U-19), під керівництвом Едуарда Павлова, провела свій черговий товариський поєдинок. Суперником став «Чемпіон» з Вишневого – дуже цікавий колектив, який планує виступи у аматорському чемпіонаті України.

«Арсенал» (U-19) – «Чемпіон» (U-19) – 4:3 Голи: Пазинич, Приблуда (2), Руденко

«Арсенал»: Романишин - Семидочний, Данилюк, Ричко, Філатов - Левченко, Пазинич, Руденко, Степанюк, Волинець - Венгер

На заміну виходили: Олійник, Приблуда, Стопник, Федорченко, Тамоян, Семененко, Юрченко.

«Арсенал» не кращим чином стартував в цьому матчі, допустивши дурну помилку в обороні вже в дебюті зустрічі. Але хлопці змогли зібратися і взяти ініціативу в свої руки. Пазинич здорово втік на побачення з голкіпером і майстерно перекинув того - 1:1. Ще до перерви «каноніри» втратили кілька відмінних можливостей, але реалізація поки що кульгає у нашої команди. Венгеру не вистачило точності, а Пазинич не зумів переграти голкіпера.

У другому таймі атаку «Арсеналу» посилив Приблуда, який відразу взявся за справу. Спочатку він реалізував 11-метровий, а потім здорово зіграв у штрафному суперника. «Чемпіон» скоротив відставання, але яскраву переможну крапку в цій зустрічі поставив Руденко шикарним ударом в «дев'ятку» з-за штрафної.