top of page

«Арсенал» (U-16) розпочав другий етап Кубка ДЮФЛ-2022 з розгрому «Полісся» (U-15)

Підопічні Андрія Заболотного не залишили шансів хлопцям з Житомира.

«Арсенал» (U-16) – «Полісся» (U-15) – 4:0 Голи: Захарченко, 24, Махортов, 30, Куляк, 41, Шуляк, 70

«Арсенал»: Столбун (Трубніков, 36), Махортов, Долобан (Галюк, 36), Гусак (Курило, 36), Гопкало, Пільганчук (Влашин, 36), Горбатов (Демченко, 47), Гусаченко (Алієв, 47), Захарченко (Баранников, 47), Михеєв (Шуляк, 56), Куляк

Команда «Арсенала» 2006 року народження з впевненої перемоги розпочала другий етап Кубка ДЮФЛ-2022. Вже у першому таймі «каноніри» оформили комфортну перевагу, забив два м’ячі у ворота. Захарченко завершив чудову комбінацію точним пострілом, а Махортов був першим при розіграші стандарту.

А після перерви «Арсенал» ще двічі забив у ворота суперника. Куляк провів свій черговий гол у турнірі, а «джокер» Шуляк збільшив перевагу до чотирьох м’ячів та поставив крапку у цьому протистоянні.

У паралельному матчі ДЮСШ-14 поступилася «Поліссю» (U-16) з рахунком 1:2.