«Арсенал» (U-16) з перемоги стартував у Кубку ДЮФЛ-2022

«Каноніри» не залишили шансів ДЮСШ-14, відправивши у ворота суперника чотири м'ячі.

«Арсенал» (U-16) – ДЮСШ-14 (U-17) – 4:0 Голи: Цимбал, 34, Горбатов, 57 (пен), Гопкало, 62, Куляк, 71

«Арсенал»: Столбун (Трубніков, 36), Цимбал, Долобан (Лизунов, 36), Пішак, Махортов (Титаренко, 36), Гусаченко (Алієв, 36), Горбатов, Міхеєв (Воробей, 36), Куляк, Пільганчук (Гусак, 36), Захарченко (Гопкало, 36)

У стартовому турі групового етапу Кубка ДЮФЛ-2022 підопічні Андрія Заболотного зустрілися зі столичною ДЮСШ-14, яка представляє Першу лігу ДЮФЛ. На складному газоні наші хлопці продемонстрували непоганий футбол та високу самовіддачу, завдяки чому вибороли три очки.

Стартові хвилини матчу пройшли з невеликою перевагою «Арсеналу», який намагався використати швидкісні якості своїх флангових гравців. Але забити швидкий гол не вдалося. Гості також відповідали своїми атаками, в одній із таких Столбун витягнувся у струнку та відбив удар здалеку.

А наприкінці тайму «Арсенал» все ж таки відкрив рахунок. Цимбал наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, чим застав зненацька голкіпера суперника. Тому довелося діставати м'яч із сітки власних воріт.

А вже у дебюті другої половини матчу «каноніри» заробили пенальті, який впевнено реалізував капітан Іван Горбатов. «Арсенал» не зменшував обертів і незабаром довів справу до розгрому - Гопкало класним ударом здалеку відправив м'яч у самий кут, а Куляк наприкінці зустрічі завершив непогану комбінацію своєї команди, встановивши остаточний рахунок 4:0.

Свій наступний матч у Кубку ДЮФЛ (U-16) «Арсенал» проведе у суботу, 29 січня. Суперником киян стане столична ДЮСШ-17.