top of page

«Арсенал» (U-14) провів перший матч у 2020-му році

Підопічні Олександра Демчука розпочали підготовку до другої частини сезону товариським матчем з ФК «Бориспіль». «Каноніри» у Щасливому другим складом поступилися гостям.

«Арсенал» (U-14) – ФК «Бориспіль» (U-14) – 1:2 Гол: Хмельницький

У першому таймі на полі йшла доволі рівна боротьба. «Арсенал» поступово прибрав ініціативу до своїх рук, більше контролював м’яч та розпочав погрожувати воротам суперника. Мали нагоду забивати Куделін, Хмельницький, Стукало та Демченко, але реалізувати свої моменти не вдалося.

А після перерви вже гості заграли більш активно та спроміглися відкрити рахунок. Атака з флангу завершилася точним ударом. «Арсенал» пішов уперед та мав одразу вирівнювати становище, але хлопцям бракувало влучності. Тим не менш, Хмельницький все ж таки продрався крізь захисників та переграв голкіпера – 1:1. Але у кінцівці гри «Бориспіль» заробив пенальті та вирвав перемогу.

Відмітимо, що після цієї гри перший склад команди 2006 року народження провів двосторонку. Команда продовжує набирати обертів та готуватися до ДЮФЛ.