• Фото автораFC Arsenal

Кубок Гаваші: «Арсенал» (U-17) поступився СДЮШОР Ужгород

Оновлено: 22 серп. 2019 р.

Завершився груповий етап VI міжнародного турніру імені Андрія Гаваші. У третьому турі «Арсенал» U-17, який очолює Олег Деревинський, поступився ужгородському СДЮШОР.

ФК «Арсенал» (Київ) – СДЮСШОР (Ужгород) – 0:1

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Гол: Арзуман Мамедов, 14.

У першому таймі ужгородці виглядали переконливіше за суперника й зуміли забити гол. Після перерви, незважаючи на вилучення Артема Ківіченка за повторне попередження в киян, останні, зробивши серію замін, виглядали свіжіше. Утім, ужгородці уважно діяли в обороні, і рахунок не змінився. А в цілому команди показали достойну одна одної гру.

За підсумками групового етапу «Арсенал» посів третє місце в групі А. Попереду у «канонірів» стикові матчі за 9-12 місця. Вже сьогодні кияни зіграють з еже одним ужгородським колективом з цікавою назвою «Зідан».