• Олег Барков

Кубок Києва: переможна хода «Арсенала»У вівторок та середу відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка Києва, в яких брали участь команди київського «Арсенала». Наші хлопці доволі непогано виступили на цій стадії та майже всі пройшли у наступний раунд.


2003


«Арсенал» - «Спарта» - 2:0 Голи: Гупаленко, Бутяга


Хлопці Олега Деревинського протистояли «Спарті» та здобули впевнену перемогу. Вони контролювали хід гри протягом всього матчу та двічі відзначилися у воротах суперника. Голи на рахунку Гупаленко та Бутяги.


2004


ОК ім. Піддубного – «Арсенал» - 3:1 Гол: Владіміров


Перша команда 2004 року народження не змогла пройти далі у Кубку. Гол Владімірова так і залишився єдиним для «канонірів» у протистоянні з РВУФК, натомість суперник тричі вразив ворота «Арсенала». Прикра поразка, яка має мобілізувати нашу команду перед виїздом до Дніпра на матч ДЮФЛ з однойменною командою.


«Арсенал-2» - «Атлет» - 0:6


Друга команда «Арсеналу» у цій віковій категорії зовсім зганьбилася. Хлопці потерпіли розгром від першої команди «Атлета» та припинили свою участь у Кубку. Тепер всі їхні подумки лише про чемпіонат Києва, де «каноніри» виступають у першій лізі.


2005


«Зміна-Оболонь» - «Арсенал» 0:2 Голи: Коломієць, Даниленко


Підопічні Валерія Кінашенка не мали проблем з одним із лідерів чемпіонату Києва «Зміною-Оболонь». «Каноніри» реабілітувалися за поразку у чемпіонаті та здобули впевнену перемогу завдяки голам Даниленка та Коломієця. Останній, до речі, тим самим відзначив перемогу у номінації «Кращий гравець ДФШ «Арсенал» U-15» у вересні.


«Арсенал-2» - «Колос» - 3:1 Голи: Халецький (2), Бакаляров


Добре виступили на цій стадії й хлопці з другої команди під керівництвом Дмитра Фенченка. Впевнена перемога над «Колосом» завдяки дублю Халецького та голу Бакалярова. «Арсенал» тут також йде у наступний етап.


2006


ОК ім. Піддубного – «Арсенал» - 2:3 Голи: Безручук, Горбатов, Зегрюк


Доволі серйозний супротив відчув на собі «Арсенал» U-14 у протистоянні з ОК ім. Піддубного. Хлопці Олександра Демчука вирвали перемогу, а вирішальний гол на рахунку кращого гравця команди у вересні Нікіти Зегрюка. Вітаємо хлопця та всю команду!


2007


«Арсенал» - «Атлет-2» - 4:0 Голи: Харабан, Пінчук, Шершун (2)


Найменші «канонірчики» у кубковій програмі здолали «Атлет-2». Підопічні Олександра Каплоушенка та Андрія Лазора не помітили суперника, відправивши у його ворота чотири м’ячі. Гарна гра проти дуже сильного опонента!

171 перегляд

ПАРТНЕРИ

Design by Jekilo's

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now